استقبال استقلال از دربی با 6 گل

استقلال

استقبال استقلال از دربی با گلباران هوادار/ الهامی در آزادی با شش گل ساکت شد!

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و هوادار تهران در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال با پیروزی آبی پوشان پایتخت به همراه بود.

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۹:۳۵ امروز (شنبه) در هفته بیست‌وششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به دیدار هوادار تهران رفت و با نتیجه ۶ بر یک به برتری دست یافت.

آرش رضاوند (۴۶)، محمد محبی (۶۴) و (۷۵- پنالتی)، سعید مهری (۸۵)، مهدی قایدی (۸۸) و سید حسین حسینی (۳+۹۰ – پنالتی) گل‌های استقلال را به ثمر رساندند و تک گل هوادار را محسن سفید چغایی (۸۴) زد.

شاگردان ریکاردو ساپینتو با این پیروزی ۵۵ امتیازی شدند و بدون احتساب بازی سپاهان مقابل مس رفسنجان موقتاً به صدر جدول رده‌بندی صعود کردند. شاگردان ساکت الهامی نیز با ۲۹ امتیاز در جایگاه دهم ایستادند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، عارف غلامی(۸۰ – مهدی مهدی‌پور)، جعفر سلمانی(۶۹ – ابوالفضل جلالی)، صالح حردانی، روزبه چشمی، سعید مهری، آرش رضاوند(۶۹ – امید حامدی‌فر)، مهدی قایدی، محمد محبی (۸۰ – رضا میرزایی) و ارسلان مطهری(۴۶ – پیمان بابایی).

استقبال استقلال از دربی با گلباران هوادار

ترکیب هوادار: مهرداد طهماسبی، مرتضی منصوری، فریبرز گرامی، مهدی عبدی، حسین صادقی، نیما انتظاری(۶۸ – محمد میری)، سپهر روزی طلب(۶۸ – بابک مرادی)، حسین ابراهیمی(۵۸ – فرهاد زاوشی)، داریوش شجاعیان(۵۸ – محسن سفید چغایی)، محمد چهارمحالی(۴۶ – مسعود شجاعی) و محمدجواد محمدی.

نیمه اول

دقیقه ۶: اشتباه مهرداد طهماسبی دروازه‌بان هوادار باعث شد توپ در اختیار مهدی قایدی قرار بگیرد، ولی تعلل این بازیکن منجر به آن شد که سنگربان هوادار به چارچوب دروازه بازگشته و ضربه‌اش را مهار کند.

دقیقه ۱۳: ضربه ایستگاهی محمد محبی پس از برخورد به دیواره دفاعی هوادار راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۶: ارسال قایدی با ضربه سر ارسلان مطهری همراه شد که به شکل خطرناکی از کنار دروازه هوادار به بیرون رفت.

دقیقه ۲۷: بار دیگر اشتباه طهماسبی توپ را به استقلالی‌ها رساند و قایدی دروازه هوادار را باز کرد، اما داور اعتقاد داشت بازیکن استقلال توپ را با دست کنترل کرده است.

دقیقه ۳۴: ارسلان مطهری با ضربه سر دروازه هوادار را باز کرد، ولی کمک داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد.

دقیقه ۴۲: پاس عمقی خوبی به قایدی رسید و این بازیکن می‌توانست دروازه هوادار را باز کند، ولی طهماسبی جلوی آن را گرفت.

دقیقه ۴۴: ارسال توپ از نقطه کرنر به محوطه جریمه استقلال ضربه سر فریبرز گرامی را به دنبال داشت که به شکلی خطرناک راهی اوت شد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: ابتدا ضربه سعید مهری به دست مدافع هوادار برخورد کرد که تیم داوری اعتقادی به خطای پنالتی نداشت. ریباند همان توپ را مرادمند با یک ضربه سر به روی دروازه فرستاد که طهماسبی، گلر هوادار با دفع ناقص توپ آن را مقابل آرش رضاوند انداخت و او نیز با یک ضربه نرم و ساده، دروازه حریف را باز کرد و گل نخست را به ثمر رساند.

دقیقه ۵۸: شوت راه دور و پرقدرت داریوش شجاعیان از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۳: در شرایطی که مهدی قایدی در محوطه جریمه موقعیت خوبی داشت، ولی ارسال بد صالح حردانی را طهماسبی مهار کرد.

دقیقه ۶۴: روی توپ گیری بسیار خوب جعفر سلمانی و پاس او به رضاوند، این بازیکن نیز با پاسی دقیق و در عمق، مهدی قایدی را صاحب موقعیت کرد که این بازیکن نیز با پاسی در عرض و به تیر دوم، محمد محبی را با دروازه خالی روبرو کرد و او نیز به راحتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۰: ارسال یک کرنر به روی دروازه هوادار، با ضربه سر مرادمند پیش تاخته همراه شد که ضربه او در دستان گلر میهمان آرام گرفت.

دقیقه ۷۱: پس از اشتباه سیدحسین حسینی، این بابک مرادی بود که در محوطه جریمه فرصت خوبی را به دست آورد که ضربه او با برخورد به تور کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۵: روی یک ضد حمله سریع، بازیکنان استقلال به سمت دروازه هوادار هجوم برده که پیمان بابایی با یک پاس خوب، مهدی قایدی را در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد که فریبرز گرامی به روی این بازیکن مرتکب خطا شد و موعود بنیادی فر نیز به نشانه خطای پنالتی در سوت خود دمید. محمد محبی نیز پشت این توپ ایستاد و آن را بر خلاف جهت حرکت طهماسبی وارد دروازه کرد تا اختلاف به عدد ۳ برسد.

دقیقه ۸۴: روی پاس در عمق و دیدنی مسعود شجاعی، سفید چغایی در موقعیت تک به تک با حسینی قرار گرفت که ضربه آرام او به گوشه دروازه رفت و اختلاف را کاهش داد.

دقیقه ۸۵: باز هم توپ گیری بازیکنان استقلال منجر به گل شد. پس از اینکه چشمی پاس بازیکن هوادار را قطع کرد، توپ به پیمان بابایی رسید و او با پاس در عمق دیدنی، سعید مهری را در شرایط تک به تک قرار داد و این بازیکن با یک ضربه فنی و دقیق، گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۸۸: بازیکنان استقلال که سراپا حمله بودند به سمت دروازه یورش بردند که قایدی یکی از ستاره‌های این تیم پس از عبور از دروازه هوادار دروازه این تیم را باز کرد.

دقیقه ۱+۹۰: خطای مدافع هوادار روی قایدی باعث شد که داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

دقیقه ۳+۹۰: سید حسین حسینی، دروازه‌بان استقلال پشت توپ قرار گرفت و دروازه هوادار را برای ششمین بار باز کرد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی سایت با کیفیت و کانفیگ مودم اینترنتی خود در کرج با شماره تماس زیر تماس بگیرید

” مشاوره برای شما دوست عزیز رایگان می باشد “

۰۹۱۲۲۶۴۹۳۲۱-۰۹۳۸۲۲۶۴۵۱۸

15مورد از خواص شگفت انگیز تخم مرغ